Jantarowe Wybrzeże
Jantarowe Wybrzeże Jantarowe Wybrzeże
Jantarowe Wybrzeże
Jantarowe Wybrzeże
Jantarowe Wybrzeże

Jantarowe Wybrzeże

INFORMACJA ZARZĄDU LOT

Zarzad LOT zawiadamia, ze wspolnie z Urzedem Gminy Stegna przygotowuje do druku nowa edycje gazetki wczasowej.(naklad 12 tysiecy egze.)

W zwiazku z powyzszym prosimy zainteresowanych gestorow bazy turystycznej Gminy Stegna- umieszczeniem platnej reklamy na lamach gazetki o zglaszanie w Biurze Informacji Turystycznej w Stegnie ul. Gdanska 60, tel. 55 247 86 92) w terminie do 31.05.2016 r. checi wykupienia powierzchni reklamowej.

Prezes Zarządu LOT
Roman Gaik


KOMUNIKAT ZARZĄDU LOT

Uprzejmie zawiadamiam ,ze w dniach 09-10.04.2016 r Stowarzyszenie nasze bralo udzial w Targacg Turystycznych "Lato2016" w Toruniu.

Stoisko nasze obslugiwal osrodek wczasowy "KRAKUS" w Stegnie przez Panstwo Grazyne i Andrzeja Szczepkowskich.

Serwis foto naszego stanowiska

Toruń

Toruń

Toruń

Toruń

Prezes Zarządu LOT
Roman Gaik


ZAWIADOMIENIE ZARZĄDU LOT

Zarzad Lokalnej Organizacji Turystycznej "Jantarowe Wybrzeze" w Stegnie zawiadamia , ze w dniu 21.04.2016 o godz. 11.00 w sali konferencyjnej osrodka wczasowego "Baltyk" w Stegnie ul. Wczasowa 7 odbedzie sie Walne Zebranie Czlonkow. W wypadku braku wymagajacej frekwencji ustala sie godz. 11.15 - II termin Walnego Zebrania Czlonkow.

Z uwagi na waznosc spraw prosimy o nie zawodne przybycie.

Uwaga: dokumenty bilansu za rok 2015 do wgladu w Informacji Turystycznej w Stegnie ul.Gdanska 60 w okresie od 05.04.2016 do 20.04.2016

Prezes Zarządu LOT
Roman Gaik


ZAWIADOMIENIE ZARZĄDU LOT

Zarzad Lokalnej Organizacji Turystycznej "Jantarowe Wybrzeze" w Stegnie zawiadamia , ze w dniu 09-10.04.2016 nasze Stowarzyszenie bierze udzial w Targach Turystycznych "Wypoczynek 2016" w Toruniu.

W zwiazku z powyzszym prosimy czlonkow LOT o dostarczanie materialow reklamowych i promocyjnych obiektow do dnia 05.04.2016 Materialy prosimy dostarczyc do biura LOT w Stegnie ul.Gdanska 60.

Jednoczesnie prosimy chetnych czlonkow LOT do obslugi naszego stanowiska.

Prezes Zarządu LOT
Roman Gaik


ZAWIADOMIENIE ZARZĄDU LOT

Zarząd Lokalnej Organizacji Turystycznej "Jantarowe Wybrzeże" w Stegnie zawiadamia, żen w dniach 15-17.10.2015 r. nasze Stowarzyszenie bierze udział w Targach Turystycznych "TOUR SALON 2015" w Poznaniu.

W związku z powyższym prosimy Członków LOT o dostarczenie materiałów reklamowych i promocyjnych Państwa obiektów do dnia 12.10.2015 r. Materiały prosimy dostarczyć do biura LOT w Stegnie ul. Gdańska 60.

Jednocześnie prosimy chętnych Członków LOT do obsługi stoiska na targach w Poznaniu.

Prezes Zarządu LOT
Roman Gaik


ZAPROSZENIE

Prezes Lokalne Organizacji Turystycznej " Jantarowe Wybrzeże" w Stegnie zaprasza Radnych Gminy Stegna na spotkanie z Zarządem LOT, które odbędzie się w Ośrodku wczasowym MEDYK w Jantarze przy ul. Rybackiej 44, 15 mają 2015 r. o godz. 9:00.

Tematem spotkanie będzie omówienie wniosku Komisji ds. Budżetu Gminy Stegna.

W imieniu Zarządu LOT
Prezes Zarządu LOT
Roman Gaik


ZAWIADOMIENIE ZARZĄDU LOT

Zarząd Lokalnej Organizacji Turystycznej "Jantarowe Wybrzeże" w Stegnie zawiadamia, że w dniu 18.05.2015 o godz. 13.00 w Ośrodku Wczsowym "Bałtyk" w Stegnie ul. Wczasowa 7 odbędzie się Walne Zebranie Członków. W wypadku braku wymagającej frekwencji ustala się godz. 13.15- II termin Walnego Zebrania Członków.

Z uwagi na ważność spraw (zatwierdzenie bilansu za rok 2014) prosimy o nie zawodne przybycie. Informujemy,ze sprawozdanie finansowe wraz z opisem jest do wglądu w biurze LOT w Stegnie ul.Gdanska 60.

Prezes Zarządu LOT
Roman Gaik


KOMUNIKAT SPECJALNY ZARZĄDU LOT

Zarząd Lokalnej Organizacji Turystycznej "Jantarowe Wybrzeże" w Stegnie zawiadamia , że w dniu 17-19.04.2015 nasze Stowarzyszenie bierze udział w Targach Turystycznych "Lato 2015" w Warszawie.

W związku z powyższym prosimy członków LOT o dostarczanie materiałow reklamowych i promocyjnych obiektów do dnia 15.04.2015 r.

Materiały prosimy dostarczyć do biura LOT w Stegnir ul.Gdańska 60.

Jednocześnie prosimy chętnych członków LOT do obsługi naszego stanowiska.

Prezes Zarządu LOT
Roman Gaik


KOMUNIKAT SPECJALNY ZARZĄDU LOT

Zarząd LOT w Stegnie informuje, że w dniach 14-15 marzec 2015 roku nasze stowarzyszenie bierze udział w Targach Turystycznych Wypoczynek 2015 w Toruniu.

W związku z powyższym prosimy Członków LOT o dostarczanie materiałów reklamowych do dnia 10 marca 2015 roku do godziny 10.00

Materiały prosimy dostarczać do biura LOT (ul. Gdańska 60) w Stegnie.

Jednocześnie zapraszamy chętnych członków LOT do obsługi naszego stoiska.

Prezes Zarządu LOT
Roman Gaik


Informacja Zarządu LOT

Zarząd Lokalnej Organizacji Turystycznej "Jantarowe Wybrzeże" w Stegnie zawiadamia , że w dniu 27.10.2014 o godz. 12.15 w sali konferencyjnej Ośrodka Wczasowego "Bałtyk" w Stegnie ul. Wczsowa 7 odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków. W wypadku braku wymagającej frekwencji ustala się godz. 12.30 - II termin Walnego Zebrania Członków.

Z uwagi na ważność spraw prosimy o nie zawodne przybycie.

Prezes Zarządu
Roman Gaik


Informacja Zarządu LOT

Jantarowe Wybrzeże

Study - tour w Stegnie 26-29 czerwca 2014 r.

"Promocja Mierzei Wiślanej i Żuław poprzez organizację study -tour dla operatorów turystyki i dziennikarzy z Obwodu Kaliningradzkiego"

Lokalna Organizacja Turystyczna" Jantarowe Wybrzeże" działająca w Stegnie, w partnerstwie z Gminą Stegna i LOT- ami ze Sztutowa i Krynicy Morskiej podjęła się promocji regionu, jego walorów przyrodniczych, historycznych i kulturowych poprzez przekaz szczególnie skuteczny - organizację study -tour dla operatorów turystyki i dziennikarzy z Obwodu Kaliningradzkiego. Celem projektu było pokazanie najbardziej atrakcyjnych miejsc i za ich pośrednictwem dotarcie do szerokich mas odbiorców ze strony Wschodniej.

W study - tour uczestniczyło 30 osób z Rosji: tour- operatorów, biur podróży oraz 5 dziennikarzy z gazet "Kaliningradzkaja Prawda"," Konsomolskaja Prawda", "Rossijskaja Gazeta", "Głos znad Pregoty", których zadaniem była prezentacja naszej oferty i walorów turystycznych na łamach rosyjskiej prasy.

Impreza odbyła się w dniach 26-29 czerwca 2014 r. Goście zwiedzili najciekawsze miejsca na Mierzei Wiślanej m.in. Muzeum Zalewu Wiślanego w Kątach Rybackich, Muzeum Stutthof, odbyli rejs statkiem po Zalewie Wiślanym, z okien kolejki Krynica Express zwiedzili Krynicę Morską. Gościli także w wielu obiektach wczasowych w Stegnie, Jantarze, Krynicy Morskiej, gdzie mogli porozmawiać o przyszłej współpracy z ich właścicielami. Odbyło się również spotkanie integracyjne z przedstawicielami samorządów Stegna, Sztutowo, Krynica Morska, lokalnych organizacji turystycznych i PROT, podczas którego włodarze zachęcali do przyjazdu na Mierzeję Wiślaną.

Zainteresowanie naszych wschodnich sąsiadów wypoczynkiem w Polsce jest bardzo duże. Liczymy na coraz większą ilość turystów z Rosji, szczególnie z Obwodu Kaliningradzkiego, dla których nasza oferta jest bardzo atrakcyjna.

Study - tour było dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2014, Oś 4.LEADER , 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju w kwocie 47980,80 zł ( 80 % kosztów całkowitych).

Jantarowe Wybrzeże

FOTOGALERIA

Jantarowe Wybrzeże Jantarowe Wybrzeże Jantarowe Wybrzeże Jantarowe Wybrzeże Jantarowe Wybrzeże Jantarowe Wybrzeże Jantarowe Wybrzeże Jantarowe Wybrzeże Jantarowe Wybrzeże Jantarowe Wybrzeże Jantarowe Wybrzeże

Prezes Zarządu
Roman Gaik


Informacja Zarządu LOT

Jantarowe Wybrzeże

STUDY TOUR w Stegnie

W dniach 26-29 czerwca w gminie Stegna dzięki wsparciu ze środków UE, które pozyskała Lokalna Organizacja Turystyczna JANTAROWE WYBRZEŻE ze Stegny trwa STUDY TOUR dla dziennikarzy i touroperatorów z Rosji. Goście przybyli głównie pobliskiego obwodu kaliningradzkiego ale są także goście z Moskwy.

Uroczyste otwarcie spotkań odbyło się czwartek 26 czerwca w ośrodku MEDYK w Jantarze. Gości z Rosji witali i zachęcali do aktywnej współpracy z naszym regionem:
- Pani Marta Chełkowska - prezes PROT, dyrektor dep. turystyki woj. pomorskiego
- Pan Zbigniew Ptak - przewodniczący rady powiatu nowodworskiego
- Pan Krzysztof Swat - zastępca wójta gminy Stegna
- Pan Stanisław Kochanowski - wójt gminy Sztutowo
- Pani Krystyna Chabska - prezes LOT Sztutowo
- Pan Roman Gaik - prezes LOT Jantarowe Wybrzeże Stegna
- Pan Adrian Bogusłowicz - prezes LOT Krynica Morska

W kolejnych dniach goście zwiedzą gminę Stegna, atrakcje turystyczne i bezę noclegową. Odwiedzą sąsiednie gminy Sztutowo i Krynicę Morską. Wezmą udział w rejsie po Zalewie Wiślanym a także obejrzą piękno mierzei z okien kolejki wąskotorowej i Krynica EXPRESS-u. Codziennie będą mieli bezpośrednią możliwość rozmów handlowych z gestorami bazy noclegowej oraz samorządowcami.
"Jesteśmy pewni, że taka promocja przyniesie wymierne korzyści gminie Stegna oraz całej Mierzei Wiślanej" twierdzi prezes LOT Krynica Morska Adrian Bogusłowicz

KLIKNIJ PO WIĘCEJ INFORMACJI

Jantarowe Wybrzeże

Prezes Zarządu
Roman Gaik


Informacja Zarządu LOT

Zarząd Lokalnej Organizacji Turystycznej „Jantarowe Wybrzeże” w Stegnie zawiadamia , że w dniu 23.06.2014 o godz. 11.15 w Ośrodku Wczsowym „Bałtyk” w Stegnie ul. Wczasowa 7 odbędzie się Walne Zebranie Członków. W wypadku braku wymagającej frekwencji ustala się godz. 11.30 – II termin Walnego Zebrania Członków. Z uwagi na ważność spraw (zatwierdzenie bilansu za rok 2013) prosimy o nie zawodne przybycie. Informujemy,ze sprawozdanie finansowe wraz z opisem jest do wglądu w biurze LOT w Stegnie ul.Gdanska 60

Prezes Zarządu
Roman Gaik


Informacja Zarządu LOT

Zarząd LOT Jantarowe Wybrzeże uprzejmie prosi członków LOT o dostarczanie do Informacji Turystycznej materiałów reklamowych z przeznaczeniem na targi turystyczne w Warszawie, Kaliningradzie oraz Gdańsku.

Materiały reklamowe należy dostarczyć do Informacji Turystycznej minimum na 7 dni przed terminem targów.

Warszawa
do 4-6 kwietnia 2014 r.
Kaliningrad
do 10-11 kwietnia 2014 r.
Gdańsk
do 11-13 kwietnia 2014 r.

Prezes Zarządu
Roman Gaik


Informacja Zarządu LOT

Zarząd LOT zawiadamia, że wspólnie z Urzędem Gminy Stegna przygotowuje do druku nową edycję gazetki wczasowej.

W związku z powyzszym prosimy zainteresowanych gestorów bazy turystycznej umieszczeniem płatnej reklamy na łamach gazetki o zgłaszanie w Biurze Informacji Turystycznej (ul. Gdańska 60, tel. 55 247 86 92) w terminie do 30.04.2014 r. chęci wykupienia powierzchni reklamowej.

Prezes Zarządu
Roman Gaik


Komunikat Zarządu LOT

Zarząd Lokalnej Organizacji Turystycznej "Jantarowe Wybrzeże" w Stegnie zawiadamia , że w dniu 12.12.2013 o godz. 14.00 w Ośrodku Wczasowym "Bałtyk"w Stegnie ul.Wczasowa 7 odbędzie się Walne Zebranie Członków. W wypadku braku wymagającej frekwencji ustala się godz. 14.15 - II termin Walnego Zebrania Członków.

Z uwagi na ważność spraw prosimy o nie zawodne przybycie.

Prezes Zarządu LOT
Roman Gaik


Komunikat Zarządu LOT

Zarząd LOT "Jantarowe Wybrzeże" w Stegnie zawiadamia, że w spólnie z LOT Krynica Morska uczestniczyć będzie w dniach 10-12 październik 2013 na targach turystycznych Arena Tourism Poland 2013 Spa&Wellness, które odbędą się w Arena Ostróda - Centrum Targowo-Konferencyjnym Warmii i Mazur.

Zapraszamy wszystkich Członków Zarządu LOT, którzy chcą nawiązać współpracę z partnerami z Rosjii i Skandynawii, do uczestnictwa i obsługi naszego stoiska.

Zgłoszenia prosimy kierować do biura IT w Stegnie lub telefonicznie 55-247-86-92 / 697-543-113.

Prezes Zarządu LOT
Roman Gaik


Bursztynowa Runda Mierzei Wiślanej 2013

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów rowerów, do wzięcia udziału w cyklicznej imprezie turystycznej, rajdzie rowerowym „Bursztynowa Runda Mierzei Wiślanej 2013”.
Rajd ten rozpoczyna cykl ogólnodostępnych masowych w swoim charakterze imprez rowerowych na terenie Województwa Pomorskiego, które realizowane będą każdego roku zawsze na początku i na końcu sezonu turystycznego.
Organizator „Moda Na Kaszuby”, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku lokalnego i turystycznego, cykl ten planuje rozpocząć właśnie na terenie Mierzei Wiślanej.
Impreza planowana jest na dzień 14 września 2013 r., w godzinach 13.00 (start) - 21.00 (zakończenie imprezy).
Zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie, której trasa podzielona jest na trzy możliwe do wyboru dystanse:
Rudna 1: Mikoszewo - Sztutowo - Mikoszewo o długości 31.2 km. Limit czasowy do pokonania trasy: 3h.
Punkty Pomiaru Czasu dla tej trasy: Mikoszewo (start) oraz Sztutowo na 15.6 km trasy - ul Zaułek.
Rudna 2: Mikoszewo - Krynica Morska - Mikoszewo o długości 68 km. Limit czasowy do pokonania trasy: 5 h.
Punkt Pomiaru Czasu dla tej trasy: Mikoszewo (start) oraz w Sztutowie i Krynicy Morskiej na 34 km trasy.- ul. Turystyczna.
Runda 3: Mikoszewo - Piaski - Mikoszewo o długości 96 km. Limit czasowy do pokonania trasy: 7 h.
Punkt Pomiaru Czasu dla tej trasy: Mikoszewo (start), Sztutowo, Krynica Morska oraz Piaski na 46.8 km trasy – ul Piaskowa.
W Punktach Pomiaru Czasu zabezpieczamy możliwość uzupełnienia płynów (woda) oraz drobny posiłek w formie owoców.
Wszyscy uczestnicy imprezy, którzy pokonają trasę w wyznaczonym przez Organizatorów limicie czasowym, otrzymają pamiątkowe medale oraz dyplomy.
Zapisy i wszelkie szczegółowe informacje o imprezie znajdziecie Państwo na stronie www.rowery-runda.pl
Koszt uczestnictwa wg wybranej trasy:
Runda 1: 20 pln/osoba
Runda 2: 40 pln/osoba
Runda 3: 60 pln/osoba
Przejazd rodzinny: 2 + 1 i więcej: 50 pln za wszystkie osoby.
Kluby oraz stowarzyszenia sportowe zgłaszające udział swoich członków płacą jedynie 25 pln/osoba (biorą udział wyłącznie na dystansie Runda 2 i Rudna 3).
Partnerami imprezy są: Gmina Stegna, Gmina Sztutowo oraz Miasto Krynica Morska oraz Morski Oddział Straży Granicznej w Krynicy Morskiej.
Patronatu udzielili: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna, Polska Izba Turystyki o/Pomorski, Lokalna Organizacja Turystyczna „Jantarowe Wybrzeże” oraz Lokalna Organizacja Turystyczna Krynicy Morskiej.
Patronatów medialnych udzielili: Radio Gdańsk, Dziennik Bałtycki oraz Portal Internetowy www.mierzeja.pl.
Wszystkim tym instytucjom i organizacjom serdecznie dziękujemy za wsparcie imprezy.
Zapraszamy do wzięcia udziału i sprawdzenia swoich możliwości !

Prezes Zarządu LOT
Roman Gaik

KLIKNIJ BY POWIĘKSZYĆ
Wielun


KOMUNIKAT SPECJALNY ZARZĄDU LOT

Zarząd LOT w Stegnie informuje, że przygotowuje do druku Gazetkę Wczasową.

W związku z powyższym prosimy Członków LOT oraz Gestorów bazy turystycznej gminy Stegna o zgłaszanie wykupu modułów reklamowych, które odpłatnie publikowane będą w Gazetce Wczasowej (nakład 15.000 egzemplarzy).

Zamówienia i materiały prosimy dostarczać do biura LOT (ul. Gdańska 60) w Stegnie do dnia 25.05.2013 roku (sobota).

Informacje przyjmuje Ryszard Goliszek - tel. 665-704-197.

Prezes Zarządu LOT
Roman Gaik


KOMUNIKAT SPECJALNY ZARZĄDU LOT

Zarząd LOT w Stegnie informuje, że w dniach 17-19 maja 2013 roku bierze udział w VIII Podlaskich Targach Turystycznych.

W związku z powyższym prosimy Członków LOT o dostarczanie materiałów reklamowych do dnia 16 maja 2013 roku (czwartek) do godziny 10.00

Materiały prosimy dostarczać do biura LOT (ul. Gdańska 60) w Stegnie.

Prezes Zarządu LOT
Roman Gaik


KOMUNIKAT SPECJALNY ZARZĄDU LOT

Zarząd LOT w Stegnie informuje, że otrzymaliśmy zgodę na lokalizację i montaż oznakowania dojazdów do osrodków wczasowych w miejscowościach Stegna, Jantar, Mikoszewo.

W związku z ograniczona liczbą miejsc na nośnikach prosimy o zgłaszanie w terminie do 20 maja 2013 roku chęci umieszczenia informacji o Państwa obiekcie

Informacje przyjmuje Ryszard Goliszek - tel. 665-704-197.


KOMUNIKAT ZARZĄDU LOT

Zarząd LOT "Jantarowe Wybrzeże" w Stegnie zawiadamia, że zgodnie z Uchwałą Zarzadu LOT nr 2/2013 z dnia 28 stycznia 2013 roku zwołuje się walne zebranie członków LOT.

Termin walnego zebrania członków LOT "Jantarowe Wybrzeże" ustalono na dzień 19.03.2013 roku godz. 14.00 w sali konferencyjnej O.W. BAŁTYK w Stegnie, ul. Wczasowa 7.

Prezes Zarządu
Roman Gaik


Informacja Zarządu LOT

Zarząd LOT zawiadamia, że wspólnie z Urzędem Gminy Stegna przygotowuje do druku nową edycję gazetki wczasowej.

W związku z powyzszym prosimy zainteresowanych gestorów bazy turystycznej umieszczeniem płatnej reklamy na łamach gazetki o zgłaszanie w Biurze Informacji Turystycznej (ul. Gdańska 60, tel. 55 247 86 92) w terminie do 03.06.2012 r. chęci wykupienia powierzchni reklamowej.

Prezes Zarządu
Bogdan Donke


Informacja Zarządu LOT

Zarząd Lokalnej Organizacji Turystycznej "Jantarowe Wybrzeże" informuje, że w dniu 20.12.2011 r. odbyło się uroczyste spotkanie Zarządu LOT.

W spotkaniu uczestniczyli również Wójt Gminy Stegna - Jolanta Kwiatkowska oraz Z-ca Wójta - Krzysztof Swat. oraz członkowie LOT i zaproszeni gestorzy bazy turystycznej gminy Stegna

W wyniku dyskusji i głosowania ustalono udział LOT w następujących targach turystycznych:

Warszawa
20 - 22 kwiecień 2012 r. (zakończono)
Warszawa Warszawa Warszawa Warszawa
Warszawa Warszawa Warszawa Warszawa
Warszawa Warszawa Warszawa Warszawa
Warszawa Warszawa
Gdańsk
13 - 15 kwiecień 2012 r. (zakończono)
Gdańsk Gdańsk Gdańsk Gdańsk
Gdańsk Gdańsk
Toruń
24 - 25 marzec 2012 r. (zakończono)
Toruń Toruń Toruń Toruń
Toruń Toruń Toruń Toruń
Toruń Toruń Toruń
Białystok
16 - 18 marzec 2012 r. (zakończono)
Białystok Białystok Białystok Białystok
Białystok Białystok Białystok Białystok
Białystok Białystok Białystok Białystok
Białystok Białystok Białystok

Ponadto po złożeniu życzeń noworocznych przez Pana Bogdana Donke - Prezesa LOT i Panią Jolantę Kwiatkowską - Wójta Gminy Stegna wręczono statuetki dla gestorów bazy turystycznej, któzy przyczynili się do uświetnienia wielu imprez turystycznych organizowanych przez gminę oraz LOT Stegna w sezonie 2011 roku.

Statuetki otrzymali:
Urszula Kordecka
Krystyna Fidut
Renata Cichosz
Grażyna Szczepkowska
Lech Pawłowski
Roman Gaik
Mariusz Diak

Prezes Zarządu
Bogdan Donke


Informacja Zarządu LOT

Zarząd Lokalnej Organizacji Turystycznej "Jantarowe Wybrzeże" informuje, że na posiedzeniu Zarządu w dniu 28 lutego 2012r. ustalono termin walnego zebrania członków LOT.

Walne zebranie członków LOT "Jantarowe Wybrzeże" odbędzie się 29 marca 2012r. godz. 12.00 w sali Klubu ALTERNATIV przy ul. Gdańskiej 3 (dawniej Restauracja KEJA) w Stegnie.

Ponadto Zarząd uprzejmie prosi członków LOT o dostarczanie do Informacji Turystycznej materiałów reklamowych z przeznaczeniem na targi turystyczne w Białymstoku, Toruniu, Warszawie oraz Gdańsku.

Materiały reklamowe należy dostarczyć do Informacji Turystycznej minimum na 7 dni przed terminem targów.

Białystok
do 9 marca 2012 r.
Toruń
do 15 marca 2012 r.
Gdańsk
do 6 kwietnia 2012 r.
Warszawa
do 12 kwietnia 2012 r.

Prezes Zarządu
Bogdan Donke


Informacja Zarządu LOT

Zarząd LOT informuje iż w porozumieniu z LOT-ami Krynicy Morskiej, Sztutowa i Stegny uzgodniono następujące terminy udziału w targach turystycznych:

Targi turystyczne w Toruniu 05-06 marzec (zakończono)
Toruń Toruń Toruń Toruń

Targi turystyczne w Białymstoku 18-20 marzec (zakończono)
Białystok Białystok Białystok Białystok

Targi turystyczne w Warszawie 1-3 kwiecień (zakończono)
Warszawa Warszawa Warszawa Warszawa

Warszawa Warszawa Warszawa Warszawa

Targi turystyczne w Gdańsku 15-17 kwiecień

W związku z powyższym prosimy członków LOT o dostarczenie swoich materiałów reklamowych do informacji turystycznej w Stegnie minimum 3 dni przed rozpoczęciem się poszczególnych targów.

Prezes Zarządu
Bogdan Donke


Informacja Zarządu LOT

Szanowni członkowie Lokalnej Organizacji Turystycznej "Jantarowe Wybrzeże" w Stegnie informujemy, że w dniu 15.11.2010 r. odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze naszego stowarzyszenia.

Po udzieleniu zarządowi absolutorium wybrano nowy zarząd w składzie:
1. Bogdan Donke - Prezes Zarządu,
2. Agnieszka Canals-Wąsik - Vice Prezes Zarządu,
3. Jarosłąw Sołoducha - Skarbnik / Członek Zarządu,
4. Andrzej Woźniak - Członek Zarządu,
5. Ryszard Goliszek - Członek Zarządu.

Ponadto wybrano nową Komisję Rewizyjną w składzie:
1. Teresa Karczewska - Przewodnicząca,
2. Wojciech Włodarski - Członek,
3. Ryszard Fidut - Członek.

Prezes Zarządu
Bogdan Donke


Witamy w gościnnej Gminie Stegna

    W naszym kraju jest wiele ciekawych i atrakcyjnych miejsc, które trzeba zobaczyć. Miejscem takim właśnie jest Gmina Stegna, położona u nasady Mierzei Wiślanej i północnej części Żuław. Szerokie i piaszczyste plaże Stegny, sosnowy las pachnący żywicą oraz okoliczne rzeki, które są wspaniałym miejscem do żeglowania i wędkowania to nasze główne atuty.
    Tutaj wspaniała historia styka się z teraźniejszością tworząc wyjątkowy klimat do wypoczynku. Są tutaj zarówno czyste i bezpieczne plaże, przepiękne ujście Wisły jak i cenne zabytki. Jednak Gmina Stegna to nie tylko plaże. To również wyjątkowe zabytki sakralne, jak i pozostałości kultury holenderskiej i menonickiej. Na terenie Gminy Stegna w pobliżu rzek Wisła i Szkarpawa leżą wsie Żuławki, Drewnica i Mikoszewo (przy ujściu Wisły) w których do naszych czasów przetrwały monumentalne domy podcieniowe, a w pobliżu Żuławek do tej pory działa potężna śluza Gdańska Głowa, która łączy Wisłę, ze Szkarpawą kończącą swój bieg w Zalewie Wiślanym.
    W Drewnicy znajduje się również wiatrak - pozostałość kultury holenderskiej. Wyjątkowość innej wsi, Rybina to mosty. W zasięgu wzroku znajdują się tam dwa zabytkowe mosty zwodzone i uważany za jedyny na świecie kolejowy most obrotowy.
    Gmina Stegna słynie z wielowiekowej historii poławiania bursztynu. Owa tradycja znalazła swoje odzwierciedlenie w Mistrzostwach Świata w Poławianiu Bursztynu, które co roku odbywają się na plaży w Jantarze.
    Różnorodność ukształtowania terenu, piękna przyroda, korzystny mikroklimat i to w niedalekiej odległości od Trójmiasta, Malborka i Zalewu Wiślanego powoduje, że warto tu przyjechać na wypoczynek. Aby się o tym przekonać serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia naszej Gminy.

Preses Zarządu
Krystyna Wilczewska


PLAŻA STEGNA
Serwis fotograficzny z 12 lipca 2010 r.

WIĘCEJ ZDJĘĆ - KLIKNIJUWAGA!!! - KĄPIELISKA OTWARTE
Informacje na temat kąpielisk w woj. pomorskim www.wsse.gda.plTargi Turystyczne w Krakowie - 4-6 kwiecień 2008
Wspólne stoisko Mierzeii Wiślanej:
- Stegna
- Sztutowo
- Krynica Morska
Targi Turystyczne w Warszawie - 18-20 kwiecień 2008
Wspólne stoisko Mierzeii Wiślanej:
- Stegna
- Sztutowo
- Krynica MorskaJantarowe Wybrzeże KLIKNIJ BY WEJŚĆ DO BAZY OBIEKTÓW Jantarowe Wybrzeże
Jantarowe Wybrzeże
Jantarowe Wybrzeże Jantarowe Wybrzeże Jantarowe Wybrzeże Jantarowe Wybrzeże
Zobacz więcej galerii Jantarowe Wybrzeże
Jantarowe WybrzeżeLicznik odwiedzin
Go?ci online 1
Dzi?: 2
Og?em: 45486 

kraina.org.pl

kraina.org.pl

 

PROT

PROT

 

PROT

PROT

 

Wieluń
Wieluń

 

Malbork

Malbork

 

Stegna

Stegna